Jak využít intuici při výběru drahého kamene pro sebe nebo druhé?

01. 04. 2022, 12:34

Každý jsme jiný a vybíráme jiným způsobem. Někdo rád shromážní a zváží všechny dostupné informace, a až poté provede výběr a nákup.

Pak je řada z lidí, kteří dají na své cítění a nakoupí dle toho, co je na první pohled zaujme a osloví. Při nákupu drahých kamenů bychom tuto možnost doporučili, neboť není radno podceňovat neverbální komunikaci, která probíhá již v první moment setkání kamene se zákazníkem.

Výhodou je, že ušetříte velké množství času, když dáte na první dojem a vyberete svou intuicí. S drahými kameny je to často láska na první pohled. Podvědomě přesně víte, jaký kámen pro sebe potřebujete. Děti se takto intuitivně rozhodují nejlépe a ví, který kamínek patří v danou chvíli k nim. Navíc u každého kamene najdete pisek a můžete si jen potvrdit, zda to s vámi souzní či nikoliv.

Je důležité zmínit, že při výběru kamenů neexistuje žádná špatná volba. Pokud si koupíte kamínek, který vás nakonec neosloví, tak věřte, že to může být z důvodu, že jeho čas ještě přijde. Je běžné, že na určitá životní období se propojíme přesně s tím drahým kamenem, se kterým si máme co předat. Je to tak v pořádku. Často se také stává, že jsme prostředníkem toho, aby se kámen dostal ke správné osobě. Jen prostě cítíme ho koupit a darovat dále.

 

Komentáře

Diskuze je prázdná.
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).