HALIT drúza 159 g SPOJENEC

Halit
Když příroda čaruje, tak dokáže vytvořit tento skvost - nádherný přírodní bílý HALIT se zelenkavými odstíny. Tento krystal jsme nazvali SPOJENEC do vyšších dimenzí. Když tento unikát držíte v ruce, tak vás okouzlí nejen jeho nádherná barva a struktura, ale zároveň nese velmi vysokou vibraci čisté bezpodmínečné lásky. Jeho energie se hluboce dotkne vašeho srdce a pocítíte, jaké to je spočinout v místě, kde je jen láska.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
366 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: HALIT1
cena:366 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Když příroda čaruje, tak dokáže vytvořit tento skvost - nádherný přírodní HALIT.

Jeho energie by se dala připodobnit k energii bytostí Hathorů, kde již nejsou polarity, je tam jen vibrace lásky, klid a velký nadhled. Silně tedy propojuje do láskyplných dimenzí.

Halit také silně očišťuje od negativních energií, neboť jde vlastně o dokonale poskládané krystalky soli (NaCl), které vytvářejí tyto kouzelné kubické struktury. Pomáhá regenerovat a prozařovat fyzické i aurické tělo.

Jeho zelená barva a vyzařování vypovídají o tom, že bude skvělým pomocníkem při neklidu, stresu, emočních výkyvech, taktéž harmonizaci našeho srdečního centra. Pomáhá nám docílit vyrovnanosti a stability.

Vzhledem ke své struktuře je dobré ho čistit spíše vykuřováním či umístěním ke křišťálu a nabíjet na měsíčním svitu. Jelikož je vysokovibrační, tak zvládne opravdu hodně, spíše si bude potřebovat občas odpočinout na měsíčním svitu nebo někde ve stínu v zahradě. Nedoporučujeme ho dávat na přímé slunce nebo do vody. 

 

Hmotnost: 159 g

Rozměry: cca 10,5 x 5,5 cm

Naleziště: Polsko

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).