HALIT zelený s atakamitem KRYSTALICKÝ CHRÁM - ČISTÁ LÁSKA

Když příroda čaruje, tak dokáže vytvořit tento skvost - nádherně zelený přírodní HALIT s atakamitem. Když tento unikát držíte v ruce, tak vás okouzlí nejen jeho nádherná barva a struktura, ale zároveň nese velmi vysokou vibraci čisté bezpodmínečné lásky. Jeho energie se hluboce dotkne vašeho srdce a pocítíte, jaké to je spočinout v místě, kde je jen láska. VIDEO V TEXTU.
Zobrazit více
100% (1 hodnocení)
3 900 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: HALIT
cena:3 900 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Když příroda čaruje, tak dokáže vytvořit tento skvost - nádherný zelenkavý přírodní HALIT s atakamitem.

Když tento unikát držíte v ruce, tak vás okouzlí nejen jeho nádherná barva a struktura, ale zároveň nese velmi vysokou vibraci čisté bezpodmínečné lásky. Jeho energie se hluboce dotkne vašeho srdce a pocítíte, jaké to je spočinout v místě, kde je jen láska. Naše první setkání s tímto krystalem bylo silné. Proto jsme ho nazvali KRYSTALICKÝ CHRÁM - ČISTÁ LÁSKA. 

Jeho energie by se dala připodobnit k energii bytostí Hathorů, kde již nejsou polarity, je tam jen vibrace lásky, klid a velký nadhled. Silně tedy propojuje do láskyplných dimenzí.

Halit také silně očišťuje od negativních energií, neboť jde vlastně o dokonale poskládané krystalky soli (NaCl), které vytvářejí tyto kouzelné kubické struktury. Pomáhá regenerovat a prozařovat fyzické i aurické tělo.

Jeho zelená barva a vyzařování vypovídají o tom, že bude skvělým pomocníkem při neklidu, stresu, emočních výkyvech, taktéž harmonizaci našeho srdečního centra. Pomáhá nám docílit vyrovnanosti a stability.

Vzhledem ke své struktuře je dobré ho čistit spíše vykuřováním či umístěním ke křišťálu a nabíjet na měsíčním svitu. Jelikož je vysokovibrační, tak zvládne opravdu hodně, spíše si bude potřebovat občas odpočinout na měsíčním svitu nebo někde ve stínu v zahradě. Nedoporučujeme ho dávat na přímé slunce nebo do vody. 

VIDEO:  https://youtu.be/0VdNpEs2sSk

Hmotnost: 704 g

Rozměry: cca 13,5 x 11 cm

Naleziště: Polkowice, Lubín, Polsko

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).