Fluorit přívěsek JSEM ZDRÁV

Fluorit
AUTORSKÝ ŠPERK. Krásný čirý přírodní krystal zeleného fluoritu uchycený do šperku, aby si ho mohl vzít všude, kam bude třeba :-)
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
555 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: FL_přív
cena:555 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

AUTORSKÝ ŠPERK

Krásný čirý přírodní krystal zeleného fluoritu uchycený do šperku metodou cínování, aby si ho mohl vzít všude, kam bude třeba :-)

Fluorit pomáhá sladit naši duševní a fyzickou složku bytí, přináši klid a optimismus, zároveň rozhodnost, sílu, energii.

Je kamenem regenerace a imunity. Blahodárně působí jak na mysl, zejména odbourává traumata, tak i na buňky, kůži i srdce. Také pomáhá při nemoci způsobené psychosomatickým původem, zejména astma a další alergie včetně atopického ekzému. Zajímavá je schopnost zeleného fluoritu pohlcování elektromagnetického záření a dalších negativních energií. Pokud budete chtít podpořit léčbu virových či bakteriálních infekcí, zubů, tak je vhodný mít fluorit vždy při ruce.

Rozměr: 3,5 x 1,8 cm

Původ kamene: Čína

 

Celý proces výroby šperků pro vás je velmi zajímavý. Začíná výběrem a nacítěním správného minerálu. Všechny minerály jednotlivě a pečlivě vybíráme. Poté dochází k očistě, sladění, neboť nakoupené minerály se musí vzpamatovat po svém předchozím putování z těžby, od prodejců.  Následně je potřeba mít správné načasování, pohodu a klid na výrobu. Šperk často vzniká postupně, neboť kamínek si výrobu tak trochu řídí sám. Probíhá mezi námi výměna a komunikace. Sami můžete nacítit, že naše autorské šperky nesou svoji nadhodnotu a zajímavou esenci.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Další kategorie

ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).