Dioptas drúza Kongo EXQ 3,65 g - SÍLA SRDCE A NITRA

Dioptas
Dioptasová mini drúza s nádhernými sytě zelenými krystaly v extra kvalitě. Dioptas je velmi zajímavý kámen s vysokou vibrací. Svou barvou již naznačuje, že bude velmi nápomocný při harmonizaci celé naší bytosti, propojení se se svým srdcem. Jeho energie pomáhá se posouvat kupředu, rozproudit, co je v našem životě ustrnulé a ukázat nefunkční vzorce a struktury. Jednoduše si na ně posvítí. Když se otevřeme spolupráci s ním, tak se postupně začne dít vše proto, abychom udělali posun a rozšířilo se nám vědomí. Na fyzické úrovni pomáhá s uzdravováním vleklých obtíží.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
510 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC112-1
cena:510 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Dioptas je velmi zajímavý kámen s vysokou vibrací. Svou barvou již naznačuje, že bude skvělým pomocníkem při harmonizaci celé naší bytosti, propojení se se svým srdcem. Jeho energie pomáhá se posouvat kupředu, rozproudit, co je v našem životě ustrnulé a ukázat nefunkční vzorce a struktury. Jednoduše si na ně posvítí. Když se otevřeme spolupráci s ním, tak se postupně začne dít vše proto, abychom udělali posun kupředu a rozšířilo se nám vědomí. Na fyzické úrovni pomáhá s uzdravováním vleklých obtíží.

Dodává odvahu a sílu jít dál kupředu, k překročení hranic  směrem do naší vnitřní a vnější svobody.

Je velmi láskyplný a podporující.

Obdržíte tento konkrétní kámen uvedený na obrázku.

Váha: 3,65 g

Rozměry: cca 1,9 x 1,2 cm

Původ: Kongo

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).