Citrín krystal - přírodní dvojšpice 25 g - RADOST ZE SPOLUTVOŘENÍ

Citrín
Krásná dvojšpice přírodního citrínu s klíči a duhami s názvem RADOST ZE SPOLUTVOŘENÍ. Tento krystal nese úžasnou tvořivou a podporující energii spolupráce pro pár či přátele.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
396 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC30
cena:396 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Krásná dvojšpice přírodního citrínu s klíči a duhami s názvem RADOST ZE SPOLUTVOŘENÍ. Tento krystal nese úžasnou tvořivou a podporující energii spolupráce pro pár či přátele. Větší krystal nese mistrovskou formaci Isis.

Isis nese energii uzdravení všeho, co se rozbilo či polámalo. Zavede vás do hlubin vašeho srdce a usnadní vhled do příčiny a pomůže ke smíření a nápravě. Harmonizuje tělo, mysl, city i ducha. Pociťte svou esenci Bohyně, svoji krásu a jedinečnost.

KLÍČ je tří až šestistranný obrazec vtisknutý do stěny krystalu, připomíná otvor, do kterého lze zasunout imbusový klíč. Může to být krásný pravidelný šestiuhelník nebo být i nepravidelný, podlouhlý. Viděli jsme různé varianty. Pomáhá k naší vnitřní i vnější svobodě,  a tím k odemknutí darů a potenciálu, které je již čas žít.

CITRÍN POMÁHÁ PŘINÉST RADOST, SVĚTLO, KLID VŠUDE TAM, KDE JE POTŘEBA.

Citrín otevírá vyšší úrovně naší mysli a umožňuje vám tak lépe přijímat běžné radosti života a zároveň eliminovat hněv, negativní pocity či destruktivní tendence. Jde o vynikající krystal k překonání depresí, snižuje citlivost na kritiku vůči vaší osobě a inspiruje kreativitu a vlastní sebevyjádření. Zvyšuje tak celkové sebevědomí, pomáhá zapomenout na nešťastnou minulost a otevírá dveře novým zážitkům a zkušenostem.

Velikost: cca 4,5 x 2,7 cm

Hmotnost: 25 g

Původ : Kongo

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).