Přívěsek CITRÍN - SLUNEČNÍ BYTOST

Citrín
AUTORSKÝ ŠPERK. Přívěsek z nádherného surového citrínu.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
555 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: citr_05
cena:555 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

AUTORSKÝ ŠPERK

Krystal je uchycen do šperku metodou cínování (tiffanyho technika).

Přívěsek z nádherného surového citrínu s názvem Sluneční bytost.

CITRÍN POMÁHÁ PŘINÉST RADOST, SVĚTLO, KLID VŠUDE TAM, KDE JE POTŘEBA.

Citrín otevírá vyšší úrovně naší mysli a umožňuje vám tak lépe přijímat běžné radosti života a zároveň eliminovat hněv, negativní pocity či destruktivní tendence. Jde o vynikající krystal k překonání depresí, snižuje citlivost na kritiku vůči vaší osobě a inspiruje kreativitu a vlastní sebevyjádření. Zvyšuje tak celkové sebevědomí, pomáhá zapomenout na nešťastnou minulost a otevírá dveře novým zážitkům a zkušenostem.

Na fyzické rovině blahodárně působí na imunitní systém a látkovou výměnu, harmonizuje slinivku bříšní, slezinu, žaludek, horní cesty dýchací, je vhodný při onemocnění cukrovkou.

Objednáním dostanete tento unikátní kousek včetně černého koženkového řetízku se zapínáním o délce 50 cm.

Rozměry: 4,7 x 3 cm (měřeno s úchytem)

Tento druh citrínu je přepáleným ametystem.

Celý proces výroby šperků pro vás je velmi zajímavý. Začíná výběrem a nacítěním správného minerálu. Všechny minerály jednotlivě a pečlivě vybíráme. Poté dochází k očistě, sladění, neboť nakoupené minerály se musí vzpamatovat po svém předchozím putování z těžby, od prodejců.  Následně je potřeba mít správné načasování, pohodu a klid na výrobu. Šperk často vzniká postupně, neboť kamínek si výrobu tak trochu řídí sám. Probíhá mezi námi výměna a komunikace. Sami můžete nacítit, že naše autorské šperky nesou svoji nadhodnotu a zajímavou esenci.

 

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).