Celestýnová drúza KATEDRÁLA - mistrovský krystal

Celestýn
Unikátní mistrovský krystal celestýnu, který Vás v momentě zavede do katedrály uvnitř. Obsahuje také klíče a záznamy nesoucí hlubokou moudrost a energii průvodce k vnitřní i vnější svobodě. Když se na něj zadíváte, tak začnete vnímat jeho pravdivou, sjednocující, propojující energii. Zavede vás do nejvyšší zdrojové úrovně a bude vám ukazovat rozmanitost, členitost a multidimenzionalitu bytí tady i v jiných koutech vesmíru. Stojí samostatně.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
666 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC991
běžná cena:1 000 Kč
cena:666 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Unikátní mistrovský krystal celestýnu.  Když se na něj zadíváte, tak začnete vnímat jeho pravdivou, sjednocující, propojující energii. Zavede vás do nejvyšší zdrojové úrovně a bude vám ukazovat rozmanitost, členitost a multidimenzionalitu bytí tady i v jiných koutech vesmíru.

Byť se jedná o menší drúzu, tak jeho energie dokáže roztáhnout svá křídla a zavést vás i obsáhnout kolektivní úroveň a práci.

Je vhodný pro vědomou osobu a spolupráci.

Celestýn je pro svou nádhernou modrou barvou a energii považován kámen KOMUNIKACE A INTUICE. Je podporující v oblasti komunikace verbální i mimosmyslové, v umění říkat věci narovinu a vnímat, když druhý lže a manipuluje. Napomáhá nám, abychom viděli život z nadhledu a bez masek a iluzí. Energeticky působí na oblast třetího oka, 6. a 7. čakry.

 

Původ: Madagaskar

Hmotnost:  274 g

Rozměr: cca 8 x 5,5 cm

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).