Auralit 23 přívěsek - VĚDOMÝ ŽIVOT a PROPOJENÍ

Auralit 23
AUTORSKÝ ŠPERK. Výjimečný a silný přívěsek s názvem VĚDOMÝ ŽIVOT & PROPOJENÍ z vysokovibračního surového auralitu 23 je zpracován metodou cínování do přívěsku, aby si ho jeho majitel mohl vzít všude, kde bude třeba :-)
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
1 880 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: AURAL
cena:1 880 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

AUTORSKÝ ŠPERK

Výjimečný a silný přívěsek s názvem VĚDOMÝ ŽIVOT & PROPOJENÍ z vysokovibračního surového auralitu 23 je zpracován metodou cínování do přívěsku, aby si ho jeho majitel mohl vzít všude, kde bude třeba :-) Je určen osobě, která bude otevřená k propojení s tímto silným mistrovským průvocem a přítelem. Bude mu pomáhat k uchopení svého života do ještě větší otevřenosti, vědomé komunikaci a propojením se sebou, jemněhmotnými světy, krystaly, rostlinami, jinými dimenzemi. Jeho vysoká vibrace a unikátní složení napoví, že nenechá nikoho zahálet.

Budete-li potřebovat pomoc s propojením při energetické práci, tak ho mějte u sebe. Dokáže být velmi nápomocný při načítání informací a energií, zprostředkovat vize. Harmonizuje a aktivuje horní čakry. Povede vás k uchopení své síly a darů, která máte uvnitř sebe :-)

Je také skvělým léčitelem a dokáže harmonizovat celou naši bytost.

Auralit 23  je výjimečný a silný vysokovibrační krystal, který je mistrovským průvodcem a transformátorem. Je jedním z nejstarších krystalů na Zemi, je starý téměř 2 miliardy let. Jedná se o vzácnou kombinaci 23 různých minerálů, především ametystu, citrínu, hematitu a mědi atd., jejichž vlastnosti pak utváří tuto jeho unikátní esenci a energii.

Nedávejte ho proto do vody, tinktur, ze které budete pít, neboť v sobě obsahuje jedovaté složky. Spíše ho používejte energeticky tak, že ho např. položíte vedle karafy s vodou či tinktury, olejíčku. Nemá problém se energeticky propojit a navázat kontakt s čím je třeba.

Objednáním dostanete tento unikátní kousek včetně černého koženkového řetízku se zapínáním o délce 50 cm.

Rozměry: 5 x 1,8 cm + 1,8 cm úchyt 

 

Celý proces výroby šperků pro vás je velmi zajímavý. Začíná výběrem a nacítěním správného minerálu. Všechny minerály jednotlivě a pečlivě vybíráme. Poté dochází k očistě, sladění, neboť nakoupené minerály se musí vzpamatovat po svém předchozím putování z těžby, od prodejců.  Následně je potřeba mít správné načasování, pohodu a klid na výrobu. Šperk často vzniká postupně, neboť kamínek si výrobu tak trochu řídí sám. Probíhá mezi námi výměna a komunikace. Sami můžete nacítit, že naše autorské šperky nesou svoji nadhodnotu a zajímavou esenci.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).