ARAGONIT modrý PROPOJENÍ SE SVOU VÝJIMEČNOSTÍ - výběrový krystal

Aragonit modrý
Vzácný výběrový kousek krystalu modrého aragonitu, který se skvěle hodí pro práci na sobě. Aragonit je jedním z kamenů nové doby.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
880 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC593
cena:880 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Aragonit je jedním z kamenů nové doby.  Vzácný výběrový kousek krystalu modrého aragonitu, který se skvěle hodí pro práci na sobě.

Tento krystal vyzažuje silně energii PROPOJENÍ. JEHO ENERGIE VÁS BUDE MOTIVOVAT ŽÍT SVŮJ ŽIVOT VĚDOMĚ A VNÍMAT SVOJI NÁDHERNOU VÝJIMEČNOST. Rád by svého majitele zavedl do jeho vnitřního světa, propojil ho v lehkosti  a radosti více se svou duší, jeho dary a božskou podstatou.

Tento krystal má velmi zajímavé zeleno-modré zabarvení. Modrý aragonit je úžasným pomocníkem ve verbální i neverbální (mimosmyslové) komunikace, zároveň umí vše skvěle uzemnit a dostat do hmotných struktur. 

O modrém aragonitu se říká, že je kamenem propojeným na bohyni Venuši. Přinese vám tedy do života více lásky a propojí vás ve správný čas s tím pravým partnerem / partnerem duše / duchovním partnerem. Napomáhá projevit více lásky a citů vůči druhým. Úžasně pomáhá zklidnění a uvolnění, při meditacích, a hlavně při propojení, naslouchání a komunikaci s naším vnitřním světem.

Tím, že základní vlastností aragonitu je stabilizace a uzemnění, tak se nemusíme bát, že budete "ulítávat". Aragonit se postará o to, aby naše  éterické úrovně byly v souladu s zemskými.

Aragonit je také výborným pomocníkem při odstraňování negativních energií, dokáže elimininovat elektrosmog a geopatogenní zóny.

Ve fyzické úrovni posiluje oblast 4.,5.,6. čakry - plíce, průdušky, smyslové orgány. 

 

Původ: Pákistán

Hmotnost: 55 g

Rozměry: cca 6,8 x 2,8 cm

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).