Ametystová dvojšpice žezlo 44 g - FANTOM

Ametyst
Nádherná přírodní ametystová špice žezlo s mistrovskou formací FANTOM.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
444 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC777
cena:444 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nádherná přírodní ametystová špice - žezlo s mistrovskou formací FANTOM. Je vhodná jako osobní krystal. 

Uvnitř krystalu se nachází fantom. Vypadá jako o něco menší krystal uvnitř, který kopíruje vzhled hlavního krystalu. Fantomy vás vedou do vaší vnitřní moudrosti, pomohou se poznat a pochopit, uzdravovat se. Můžete si je představit jako bytosti uvnitř krystalu, které si přejí podpořit váš růst a posun, abyste žili hodnotný a radostný život.

Tento výjimečný krystal je tu pro člověka, který se chce nadále duchovně vyvíjet a chce mu být průvodcem do jeho nitra, darů a potenciálu duše, ochráncem a zesilovačem energie. Dokáže bezpečně podpořit různé energetické toky při duchovní práci a léčení. Má také velmi propojující energií, dokáže zprostředkovat a stáhnout řadu cenných informací pro svého majitele.

Ametyst je úžasným pomocníkem k získání vnitřní rovnováhy, k odstranění bloků vytvořených v minulosti, zbavuje nás zloby a strachu. Má silnou očišťující a léčivou schopnost. Napomáhá přijímat nové myšlenky, stanovovat si v životě reálné cíle. Přivádí nás na cestu duchovní víry, tak i víry v nás samotné. Je pomocníkem při odvykání od návykových látek, v tělesné rovině při bolestech hlavy, při nízkém krevním tlaku, cukrovce, problémech se slinivkou břišní a pletí. Je průvodcem při meditacích a při hlubším propojení a pochopení univerzálních zákonitostí. Pomáhá v aktivaci třetího oka a především 7. korunní čakry a tím rozvoji naší intuice.

Drahé kameny na e-shopu jsou pečlivě vybrány, očištěny a nabity.

Původ: Brazílie

Hmotnost: 44 g

Rozměr: cca 6,8 x 2,5 cm

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).