Ametyst špice ŽEZLO v extra kvalitě LASER A CHRÁM MOUDROSTI 556 g

Ametyst
Unikátní nádherná surová ametystová špice "ŽEZLO" s vybroušenou špičkou v extra kvalitě.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
2 900 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: LC536
cena:2 900 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nádherná surová ametystová špice ŽEZLO s vybroušenou špičkou v extra kvalitě vhodná jako osobní krystal pro vědomou spolupráci.

Na jedné straně krystalu jsou unikátní struktury značící mistrovský krystal. Nese energii Strážce záznamů a Channelingu. Má v sobě taktéž duhy - podporu radostného propojení ke své duši a nitru.

Tento výjimečný a silný krystal je tu pro člověka, který se chce nadále duchovně vyvíjet a chce mu být průvodcem,  ochráncem a zesilovačem energie při jeho energetické práci. Dokáže bezpečně podpořit různé energetické toky při duchovní práci. Má také velmi propojující energií, dokáže zprostředkovat a stáhnout řadu cenných informací pro svého majitele.

Ametyst je úžasným pomocníkem k získání vnitřní rovnováhy, k odstranění bloků vytvořených v minulosti, zbavuje nás zloby a strachu. Má silnou očišťující a léčivou schopnost. Napomáhá přijímat nové myšlenky, stanovovat si v životě reálné cíle. Přivádí nás na cestu duchovní víry, tak i víry v nás samotné. 

Je pomocníkem při odvykání od návykových látek, v tělesné rovině při bolestech hlavy, při nízkém krevním tlaku, cukrovce, problémech se slinivkou břišní a pletí. Je průvodcem při meditacích a při hlubším propojení a pochopení univerzálních zákonitostí. Pomáhá v aktivaci třetího oka a především 7. korunní čakry a tím rozvoji naší intuice.

Drahé kameny na e-shopu jsou pečlivě vybrány, očištěny a nabity.

Původ: Brazílie

Hmotnost: 556 g

Rozměr: cca 20 x 5,5 cm

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).