Ametyst Kaktus výběrový - TVOŘIVÉ PROPOJENÍ DVOU DUŠÍ

Ametyst kaktusový
Tento malý krystal jsme nazvali TVOŘIVÉ PROPOJENÍ DVOU DUŠÍ. Nese v sobě velmi zajímavou moudrou a duchaplnou energii, která vás rozhodně nenechá zahálet. Bude skvělým osobní krystalem a průvodcem.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
369 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: LC77
cena:369 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Tento malý krystal jsme nazvali TVOŘIVÉ PROPOJENÍ DVOU DUŠÍ. Nese v sobě velmi zajímavou moudrou a duchaplnou energii, která vás rozhodně nenechá zahálet. Nenechte se zmást tímto malým krystalem, jde z něj poměrně velká síla, která podpoří tvoření dvou lidí skrze partnerství či přátelství. Bude skvělým osobní krystalem a průvodcem, propojovatelem jemněhmotných úrovní do hmotných struktur, aby vize a projekty dvou lidí mohli být realizovány ve zdejších podmínkách.

Ametyst kaktus je velmi zajímavý, vzácný a neobvyklý krystal ve tvaru svíčky s malými krystalky. Jedná se o ametystový křemen. 

Známý také pod názvem Spirit Quartz. Nachází se na jediném místě na světě v Jižní Africe v regionu Magaliesberg.

Tento vzácný krystal je velmi vysokovibrační a i malý kousek je dost silný na to, aby pomáhal svému majiteli v duchovním posunu, propojení se s naší moudrostí.

Je úžasným pomocníkem k získání vnitřní rovnováhy, k odstranění bloků vytvořených v minulosti, zbavuje nás zloby a strachu. Je jedním z mála kamenů, který dokáže dát do rovnováhy a harmonizace fyzická, emoční i duchovní těla. 

Čistí naše tělo i auru od negací všeho druhu a má silným ochráncem.

Je průvodcem při meditacích a při hlubším propojení a pochopení univerzálních zákonitostí. Pomáhá v aktivaci třetího oka a především 7. korunní čakry a tím rozvoji naší intuice, mimosmyslové komunikace.

Velikost: cca 3 x 3 cm

Hmotnost: 23 g

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).