Záhněda Morion s ametystem 58,6 ELESTIAL-TRANSFORMACE

Záhněda a ametyst
Velmi zajímavá rarita - mistrovský chrámový krystal ELESTIAL tvořený záhnědou a ametystem. Můžete se také setkat s označením "window quartz" nebo okénkový krystal. Díky své velké síle přeměňovat vše nefunkční a nepravé do nejvyšší pravdy a jeho vysoké vibraci, jsme ho nazvali TRANSFORMACE. Krystaly elestialu mají velký rozsah, fungují jako propojovatelé mezi různými dimenzemi, časoprostory a úrovněmi vědomí.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
944 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: LC1144
cena:944 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Velmi zajímavá ratita - mistrovský chrámový krystal ELESTIAL tvořený záhnědou a ametystem. Můžete se také setkat s označením "window quartz" nebo okénkový krystal. Díky své velké síle přeměňovat vše nefunkční a nepravé do nejvyšší pravdy a jeho vysoké vibraci jsme ho nazvali TRANSFORMACE. Na zadní straně krystalu jsou různé symboly a otisky, která svědčí o tom, že krystal nese spoustu výjimečných informací a energií.

Krystaly elestialu mají velký rozsah, fungují jako propojovatelé mezi různými dimenzemi, časoprostory a úrovněmi vědomí.Na fyzické úrovni dokáží silně revitalizovat tkáně, mozkovou činnost a uvádět vše do rovnováhy.

Pokud vás tyto krystaly oslovují a jste otevřeni spolupráci s nimi, tak vás dokáží zavést velmi hluboko, k propojení do vaší samotné zdrojové podstaty, taktéž do energie jednoty a celistvosti. Silně otevírají intuitivní a vizionářské schopnosti. Zároveň mají silnou očistnou energii, která se nebojí sáhnout až do buněčné úrovně. Vytáhnout na povrch nevyřešené záležistosti a hluboké bloky, aby mohly být uzdraveny. Pomohou plně otevřít vaše láskyplné srdce, abyste mohly žít naplno dle své jedinečnosti.

Značně navyšují vibrace svého parťáka a okolního prostředí. Je to taková nevyčerpatelná nabíječka pro další kameny nebo cokoliv jiného (např. ho položte vedle karafy s vodou nebo jídla se záměrem jeho ozdravení a nabití).

Tyto krystaly přicházejí ve chvíli, kdy je ten správný čas pro vědomou spolupráci s nimi. Na jejich velkou sílu musí být člověk připraven.

 

Původ: Kazachstán
Rozměry: 6 x 3,8 cm ....58,6 g 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).