Vzorky minerálů PANDOŘINA SKŘÍŇKA č.4

Vzorky minerálů
S radostí Vám představujeme Pandořinu skříňku, dřevěnou krabičku (ošetřenou vodou ředitelným lakem) plnou úžasných minerálů ( se selenitovou pyramidkou uprostřed ), které jsou poskládány tak aby zharmonizovaly prostor, kde se nachází a především potěší srdce milovníků kamenů. Tato sada kamenů je spíše na projasnění a prosvětlení mysli. Obsahuje (začínáme vlevo nahoře): 1. Apatit surový-Madagaskar. 2. Labradorit-Madagaskar. 3. Ametyst drúza-Brazílie. 4. Celestýn drúza-Madagaskar. 5. Selenit pyramida-Maroko. 6. Serafinit-Rusko. 7. Kalcit oranžový-Mexiko. 8. Kalcit medový drúza Indie. 9. Křišťál drúza-Madagaskar.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
2 306 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC1700
doprava zdarma
běžná cena:2 440 Kč
cena:2 306 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Obdržíte přesně krabičku s minerály viz. foto a video.

Video pod tímto odkazem: https://www.youtube.com/shorts/RgLjF0k2YoI

S radostí Vám představujeme Pandořinu skříňku, dřevěnou krabičku plnou krásných  minerálů, které jsou poskládány tak aby zharmonizovaly prostor, kde se nachází a potěší srdce milovníků kamenů.Tato sada kamenů je vhodná především na harmonizaci prostoru, mysli a těla. 

Obsahuje (začínáme vlevo nahoře):
1. Apatit surový-Madagaskar napomáhá sebevyjádření sebe samého, komunikaci s blízkými i cizími lidmi. Pomáhá nám odstranit nerozhodnost, lenost, netečnost a lhostejnost k životu a okolí.

2. Labradorit-Madagaskar.  Labradorit je mystický a ochranný kámen. Vnáší světlo do života. Je kamenem duchovního vědění. Odstraňuje negativní energie útočící na auru.

3. Ametyst drúza-Brazílie.  Napomáhá přijímat nové myšlenky, stanovovat si v životě reálné cíle. Přivádí nás na cestu duchovní víry, tak i víry v nás samotné. 

4. Celestýn drúza-Madagaskar. Celestýn je pro svou nádhernou modrou barvou a energii považován kámen KOMUNIKACE A INTUICE. 

5. Selenit pyramida-Maroko. Selenit je mimořádný kámen, kterému se často říká tekuté světlo. Výborně čistí a harmonizuje.

6. Serafinit-Rusko. Překrásný a vzácný serafinit, kterému se často říká  "andělský kámen". Jeho název naznačuje propojení k Serafínům. Pomáhá svému majiteli nechat se vést hlasem svého srdce.

7. Kalcit oranžový-Mexiko. Je kamenem hojnosti, radosti, štěstí. Dodává životní energii.
Podporuje sebedůvěru, rozhodnost, schopnost vykročit vpřed a dosáhnout vytyčené cíle. 

8. Medový kalcit drúza-Indie je kamenem hojnosti, radosti, naplnění. Pomáhá při pocitech neklidu, emocích vzteku, dodává nám sílu při rozpouštění starých a nepotřebných myšlenkových forem, také uvádí do rovnováhy city.

9.  Křišťál drúza-Madagaskar.  Zvlášť silně čistí a nabíjí prostor, ve kterém se nachází. Položte ho do prostoru, kde cítíte, že špatně proudí energie, nebo který potřebuje uzdravit a nabít. 

Krabička má skleněnou plochu, proto prosím dbejte na to aby při zavírání byly všechny minerály položené tak aby nevyčnívaly z krabičky.

Rozměry: cca 22 x 18 x 5 cm.......hmotnost celkem i s krabičkou : 1175 g 

Země původu:  Madagaskar, Indie, Brazílie, Maroko

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).