Mistrovský krystal křišťálu-křemene 785 g - STRÁŽCE ZEMĚ

Křišťál
Velice silný přírodní krystal křišťálu-křemene nesoucí mistrovskou kombinaci Záznamový krystal – Strážce Země - Samoléčitel.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
1 770 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: LC332
cena:1 770 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Silný  přírodní krystal křišťálu-křemene nesoucí mistrovskou kombinaci Záznamový krystal – Strážce Země - Samoléčitel. 

Tento krystal je zmenšeným bratříčkem trojnásobně většího krystalu, který už doputoval na své místo určení. Cca za 3 měsíce se k nám dostal o něco menší krystal se shodnými energiemi i vzhledem. 

Předané poselství od krystalu:

Jsem Strážce Země. Trochu schovaný, který není na první pohled vidět.

Mám klidnou, rozvážnou a moudrou energii. Nejsem zvyklý dělat velký rozruch a spouštět velké transformační vlny jak to dělají jiné krystaly.

Představ si mě jako takového mudrce, který je na Zemi velmi dlouho a posbíral veliké vědění sahající ke vzniku Země. Zažil jsem prapůvodní boží řád a energie, které se pak měnily do současné podoby. Různé fáze evoluce a pády jsem zažil také. Vím tedy jak se vyhnout zbytečným nástrahám moudře a bez zbytečných ztrát. Není potřeba s nikým bojovat, je potřeba chytrost a vnímavost.

Uzdravuji místa, na kterých se nacházím, neboť nesu silnou léčivou energii. Ve vaší mluvě jsem taktéž krystalem Samoléčitelem. Obnovuji a regeneruji všude tam, kde mohu. Dokáži silně zesílit energetické toky.

Jsem velmi úzce propojen s krystalem (s hematitem) ležícím po mém boku.  Je mým partnerským krystalem a propojovatelem do jemně-hmotných struktur mimo Zemi. Skvěle se tedy doplňujeme.

 

U tohoto krystalu je velmi důležité, aby se dostal ke správné osobě, která s ním pocítí silné propojení a spolupráci. Odkryl nám v tento čas, co bylo třeba.

 

Původ: Madagaskar

Hmotnost: 785 g, rozměry: 16 x 6 cm

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).