Lemurský křišťál - přívěsek - LEMURSKÝ PRŮVODCE

Křišťál lemurský
AUTORSKÝ ŠPERK. Velmi silný lemurský krystal uchycený do šperku s názvem LEMURSKÝ PRŮVODCE. Už na první pohled pocítíte moudrost a respekt vycházející z tohoto šperku. Lemurský křišťál v sobě nese posvátnou čistou energii, která pomáhá na mnoha úrovních. Obsahuje kódy a klíče pro harmonizaci celé naší bytosti.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
1 690 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LEMUR_05
cena:1 690 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

AUTORSKÝ ŠPERK

Velmi silný lemurský krystal uchycený do šperku s názvem LEMURSKÝ PRŮVODCE. Už na první pohled pocítíte moudrost a respekt vycházející z tohoto šperku.

Tento úžasný a originální kousek lemurského křišťálu je zpracován metodou cínování do přívěsku, aby si ho jeho majitel mohl vzít všude, kde bude třeba :-)

Lemuský křišťál v sobě nese posvátnou čistou energii, která pomáhá na mnoha úrovních. Obsahuje kódy a klíče pro harmonizaci celé naší bytosti.

Nese v sobě záznamy a energie, které sahají do velmi dávných dob Lemurie, Atlantidy, vzniku Země, lidstva. Je také propojovatelem do vyšších dimenzí, a zároveň vytváří most do zemských sfér. Podporuje telepatické schopnosti.

Připravené osobě pomůže odkrýt a zpracovat hluboké rány, které už je čas propustit.

Tento krystal bychom doporučili člověku, který je připraven uchopit svůj život více vědoměji. Bude mu skvělým průvodcem a pomocníkem. Stačí ho chvilu držet v ruce a ucítíte jeho sílu, je velmi propojující, vylaďující. 

Objednáním dostanete tento unikátní kousek včetně černého koženkového řetízku se zapínáním o délce 50 cm.

Rozměry: cca 5,5 x 1,6 cm 

 

Celý proces výroby šperků pro vás je velmi zajímavý. Začíná výběrem a nacítěním správného minerálu. Všechny minerály jednotlivě a pečlivě vybíráme. Poté dochází k očistě, sladění, neboť nakoupené minerály se musí vzpamatovat po svém předchozím putování z těžby, od prodejců.  Následně je potřeba mít správné načasování, pohodu a klid na výrobu. Šperk často vzniká postupně, neboť kamínek si výrobu tak trochu řídí sám. Probíhá mezi námi výměna a komunikace. Sami můžete nacítit, že naše autorské šperky nesou svoji nadhodnotu a zajímavou esenci.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).