Lemurský křišťál mistrovský - TANTRICKÁ DVOJICE S KLÍČI

Křišťál lemurský
Lemurský přírodní krystal - dvojšpice s energií tzv. tantrické dvojice, aby podpořil téma lásky, božství, sjednocení, celistvosti, spolupráce a propojení. Podpoří lásku a partnerství nebo vědomou spolupráci dvou lidí, kteří se chtějí žít vědomě a v rovnováze.  Pokud jste zatím nepotkali svého partnera duše, tak vás v tomto tématu podpoří na maximum. Dokáží vám ukázat, kde věci fungují ve starých a nefunkčních strukturách, aby to mohlo být uchopeno a změněno. Krystal je velmi zajímavý viditelnými otvory - KLÍČI pro odemknutí společného tvořivého potenciálu.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
333 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC529
cena:333 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Lemurský přírodní krystal - dvojšpice s energií tzv. tantrické dvojice, aby podpořil téma lásky, božství, sjednocení, celistvosti, spolupráce a propojení. Podpoří lásku a partnerství nebo vědomou spolupráci dvou lidí, kteří se chtějí žít vědomě a v rovnováze. Pokud jste zatím nepotkali svého partnera duše, tak vás v tomto tématu podpoří na maximum. Dokáží vám ukázat, kde věci fungují ve starých a nefunkčních strukturách, aby to mohlo být uchopeno a změněno. Krystal je velmi zajímavý viditelnými otvory - KLÍČI pro odemknutí společného tvořivého potenciálu.

Lemurský křišťál v sobě nese posvátnou čistou energii, která pomáhá na mnoha úrovních. Obsahuje kódy a klíče pro harmonizaci celé naší bytosti. Nese v sobě záznamy a energie, které sahají do velmi dávných dob Lemurie, Atlantidy, vzniku Země, lidstva. Je také propojovatelem do vyšších dimenzí, a zároveň vytváří most do zemských sfér. Podporuje telepatické schopnosti. Je prosvětlovačem, propojovatelem a navyšuje značně vibrace.

Rozměry:  cca 5 x 1,5 cm...celková hmotnost 11 g

Původ: Brazílie

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).