Krystaly křišťálu DVA KÁMOŠI JAK HROM - osobní krystaly

Křišťál
Čím víc se ladíme na krystalovou říši tím víc se objevují různé synchronicity. Tyto krystaly prostě chtějí být spolu, neuvěřitelně se doplňují proto ten název DVA KÁMOŠI JAK HROM. První má na sobě malou krystalovou říši a druhý klíče a další záznamy pro ukotvení tady na zemi. Obdržíte tedy 2 krystaly jak je vidíte na fotce. Krásné přírodní špice křišťálu vhodné jako osobní krystaly, neboť nesou úžasnou čistou léčitelskou energii. Krystal bude pomocníkem při harmonizaci těla i duše.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
1 188 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC715
cena:1 188 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Krásné přírodní špice křišťálu vhodné jako osobní krystaly vhodná jako pomocník pro energetické léčitele nebo pro práci na sebe-uzdravování. Mistrovské krystaly budou pomocníkem při harmonizaci těla i duše. 

Působí také jako laser, zesiluje toky energií, očišťuje od negativních energií, proto se hodí pro vědomou spolupráci. Dokáže vysílat i přijímat energie z různých energetických úrovní a velmi rád vás zavede do vašeho nitra a pomůže se propojit se svou božskou podstatou.

Křišťál je nejuniverzálnější kámen s nádhernými, jemnými a přátelskými energiemi. Křišťál je zároveň ochranným kamenem. Pomáhá nám vyčistit naší duši od negativních a špatných nánosů. Objevit v sobě znovu šťastnou a nespoutanou duši, která se dovede radovat ze života a řešit starosti s optimismem. Nebojte se ho položit i na tělo, ulevuje od bolestí a harmonizuje tělo i duši. Křišťál pak zvlášť silně čistí a nabíjí prostor, ve kterém se nachází. Položte ho do prostoru, kde cítíte, že špatně proudí energie, nebo který potřebuje uzdravit a nabít.

 

Váha: č.1 - 160 g ....... č.2 -  114 g

Rozměry: 7 - 8 cm

Země původu: Madagaskar

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).