Křišťál window quartz 70 g KVANTOVÝ URYCHLOVAČ MISTR

Window quartz
Nádherný čirý KŘIŠŤÁL WINDOW QUARTZ přírodní špice v extra kvalitě (často se používá označení ELESTIAL) s velice výstižným názvem KVANTOVÝ URYCHLOVAČ. Je to krásný prastarý Mistrovský krystal, který má na sobě spoustu záznamů a klíčů právě pro tuto úžasnou dobu. Je to zároveň i strážce záznamů. Pokud se delší dobu nemůžete hnout z místa, nebo řešíte dlouhodobě nějaký zdánlivě nevyřešitelný problém, který Vás ochromuje. Pak je správný čas na pořízení jakéhokoli Window quartz křišťálu a požádat ho o podporu. Uvidíte co se začne dít. Má totiž obrovskou akumulovanou sílu na láskyplnou a moudrou přeměnu téměř čehokoli ve Vašem životě, samozřejmě s Vaším svolením.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
1 333 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC1298
cena:1 333 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nádherný KŘIŠŤÁL WINDOW QUARTZ přírodní špice v extra kvalitě (často se používá označení ELESTIAL)  s velice výstižným názvem KVANTOVÝ URYCHLOVAČ MISTR. Je to krásný prastarý mistrovský krystal, který má na sobě spoustu záznamů a klíčů právě pro tuto úžasnou dobu. Je to zároveň i strážce záznamů. Pokud se delší dobu nemůžete hnout z místa, nebo řešíte dlouhodobě nějaký zdánlivě nevyřešitelný problém, který Vás ochromuje. Pak je správný čas na pořízení jakéhokoli Window quartz křišťálu a požádat ho o podporu. Uvidíte co se začne dít. Má totiž obrovskou akumulovanou sílu na láskyplnou a moudrou přeměnu téměř čehokoli ve Vašem životě, samozřejmě s Vaším svolením.

 Na fyzické úrovni dokáží silně revitalizovat tkáně, mozkovou činnost a uvádět vše do rovnováhy.

Pokud vás tyto krystaly oslovují a jste otevřeni spolupráci s nimi, tak vás dokáží zavést velmi hluboko, k propojení do vaší samotné zdrojové podstaty, taktéž do energie jednoty a celistvosti. Silně otevírají intuitivní a vizionářské schopnosti. Zároveň mají silnou očistnou energii, která se nebojí sáhnout až do buněčné úrovně.

Pořízení tohoto krystalu doporučujeme osobě, která je na jeho sílu připravena. 

Původ: Pákistán


Rozměry: 5 x 3,5 cm ....70 g 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).