Mistrovský křišťál s hematitem TANTRICKÁ DVOJICE 111,8 g

Křišťál s hematitem
Velmi zajímavý krystal nesoucí mistrovskou formaci Tantrické dvojice se Spojovatelem času. Jsou to dva chrámy, krásně propojené v jeden, které disponují hlubokou moudrostí a klíči, které urychlí proces osobního růstu.  Na tomto krystalu naleznete zajímavé propojení červeného hematitu a křišťálu. Krystal nese silnou podporu pro spolutvoření dvou výjimečných bytostí, které se bude krásně ukotvovat a realizovat v této realitě. Jeho prastará energie k sobě jistě přivede duše, které se znají věky věků a je jejich čas. Nebo už se znají a je čas posunout jejich tvořivé dary o další level dále, Když se tyto duše najdou, tak je to velká radost a oslava nejen pro ně, ale má to obrovský přesah i do dalších sfér.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
488 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC995
cena:488 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Velmi zajímavý krystal nesoucí mistrovskou formaci Tantrické dvojice. Jsou to dva chrámy, krásně propojené v jeden, které disponují hlubokou moudrostí a formací Spojovatele času, které urychlí proces osobního růstu. 
Na tomto krystalu naleznete zajímavé propojení červeného hematitu.  Krystal nese silnou podporu pro spolutvoření dvou výjimečných bytostí, které se bude krásně ukotvovat a realizovat v této realitě. Jeho prastará energie k sobě jistě přivede duše, které se znají věky věků a je jejich čas. Nebo už se znají a je čas posunout jejich tvořivé dary o další level dále :-) Z krystalu je také cítit lemurská esence, odtud se také budete s krystalem znát. Když se tyto duše najdou, tak je to velká radost a oslava nejen pro ně, ale má to obrovský přesah i do dalších sfér. 

Tantrické dvojice je tu pro to, aby podpořila téma lásky, božství, celistvosti, spolupráce a propojení. Podpoří lásku a partnerství nebo vědomou spolupráci dvou a více lidí, kteří se chtějí žít vědomě a v rovnováze.  Pokud jste zatím nepotkali svého partnera duše, tak vás v tomto tématu podpoří na maximum.

Krystal bude výborným a moudrým průvodcem, taktéž skvělým uzemňujícím kamenem. Přítomnost hematitu v krystalu poproruje uzemnění, stabilitu, nahled a rovnováhu při realizaci svých životních kroků. Svému majiteli bude věci ukazovat v nejvyšší pravdě a bez iluzí.

 

Původ: Madagaskar

Hmotnost: 111,8 g...... rozměry: 9,4 x 3 cm

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).