Mistrovský křišťál s hematitem 407 g - POSVÁTNÝ CHRÁM

Křišťál s hematitem
Velmi zajímavá přírodní špice křišťálu s hematitem nesoucí neskutečně čistou posvátnou chrámovou energii, mistrovskou formaci CHANNELING A SPOJOVATEL ČASU. Na zadní straně má příčné červené hematitové pruhy a řadu menších obrazců a symbolů. Krystal je nádherný nejen svým vzhledem, ale také vyzařováním a přesahem. Bude skvělým pomocníkem a průvodcem osobě, která si přeje dodat odvahu a sílu měnit svůj život. Pomůže vám nastavit hranice a odpojit nežádoucí energie a lidi. Zároveň nese lemurskou energii a klíče.  Díky hematitové složce pomůže v propojení duchovního a materiálního světa. VIDEO níže v textu.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
1 440 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC1682
cena:1 440 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Velmi zajímavá přírodní špice křišťálu s hematitem nesoucí neskutečně čistou posvátnou chrámovou energii, mistrovskou formaci CHANNELING A SPOJOVATEL ČASU. Na zadní straně má příčné červené hematitové pruhy a řadu menších obrazců a symbolů. Uvnitř krystalu spatříte symfonii jeho nádherného vnitřního světelného světa, duhová místečka, přechody do jiných světů. 

Bude skvělým pomocníkem a průvodcem osobě, která si přeje dodat odvahu a sílu měnit svůj život. Pomůže vám nastavit hranice a odpojit nežádoucí energie a lidi. Díky hematitové složce pomůže v propojení duchovního a materiálního světa.

Křišťál je nejuniverzálnější kámen s nádhernými, jemnými a přátelskými energiemi. Křišťál je zároveň ochranným kamenem. Pomáhá nám vyčistit naší duši od negativních a špatných nánosů. Objevit v sobě znovu šťastnou a nespoutanou duši, která se dovede radovat ze života a řešit starosti s optimismem.  Nebojte se ho položit i na tělo, energeticky harmonizuje vše, co je třeba na fyzické i duševní úrovni.  Křišťál pak zvlášť silně čistí a nabíjí prostor, ve kterém se nachází. Položte ho do prostoru, kde cítíte, že špatně proudí energie, nebo který potřebuje uzdravit a nabít.

Krystal v sobě nese také lemurskou energii, která jen podtrhne a zesílí všechny jeho vlastnosti a pomůže k sebepoznání a v osobním rozvoji.

Hematit je kamenem ochrany, klidu, míru a harmonie. Udržuje v rovnováze tělo, mysl a ducha. Výrazně zlepšuje paměť, dodává životní energii a vitalitu, dělá nás rozhodnějších a zesiluje naši vůli.

VIDEO: https://youtu.be/7vaqT30emRo

Váha: 407 g

Rozměry: cca 11,5 x 5,5 cm

Země původu: Madagaskar

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).