Citrín přírodní - mistrovský krystal - TVOŘIVÝ SVĚTLONOŠ

Nádherná špice přírodního citrínu, která je díky svému kouzelnému vnitřnímu světu nazývána Dévický chrám. Je skvělým propojovatelem do energií bytostí andělů, vil, skřítků, dévů atd.. Je tedy příjemným mistrovským společníkem, který vám může ukázat svět z jiné perspektivy. Jde z něj světlo, radostná a tvořivá energie. Nese také další mistrovské formace - CHANNELING, SPOJOVATEL ČASU, KLÍČE. Tento krystal bude také napomáhat otevření se mimosmyslové komunikaci a telepatii.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
969 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: LC1142
cena:969 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nádherná špice přírodního citrínu, která je díky svému kouzelnému vnitřnímu světu nazývána Dévický chrám. Je skvělým propojovatelem do energií bytostí andělů, vil, skřítků, dévů atd.. Je tedy příjemným mistrovským společníkem, který vám může ukázat svět z jiné perspektivy. Jde z něj světlo, radostná a tvořivá energie. Nese také další mistrovské formace - CHANNELING, SPOJOVATEL ČASU, KLÍČE.

KLÍČ je tří až šestistranný obrazec vtisknutý do stěny krystalu, připomíná otvor, do kterého lze zasunout imbusový klíč. Může to být krásný pravidelný šestiuhelník nebo být i nepravidelný, podlouhlý. Viděli jsme různé varianty. Můžete ho vidět vyznačený fialovou barvou na prvním obrázku. Pomáhá k naší vnitřní i vnější svobodě,  a tím k odemknutí darů a potenciálu, které je již čas žít. Tato formace je velmi nápomocná pro všechny, kteří cítí, že už nedokáží žít ve starých strukturách a přejí si uvidět cestu dál, kde již budou tvořit a činit, co je baví a naplňuje v souladu s jejich duší.

Další zajímavou formací je SPOJOVATEL ČASU, který poznáte podle symbolu zkoseného obdélníku. Spojovatel času vám dokáže ukázat, kde věci fungují ve starých a nefunkčních strukturách, aby to mohlo být uchopeno a změněno, a taktéž pochopit, kde se nacházíme teď a tady a jak se mohou věci odvíjet podle našeho současného nastavení do budoucna.  Pomáhá nám uchopit téma času a zůstat v nadhledu a trpělivosti.

CHANNELINGový krystal poznáte podle sedmistranné fazety ve špici krystalu, kde na protihlehlé straně se současně nachází trojuhleník.  Dokáže bezpečně podpořit různé energetické toky při duchovní práci. Je to komunikátor mezi různými energetickými sférami, hlavně také se Zdrojovým věcomím. Má také velmi propojující energií, a tím dokáže zprostředkovat a stáhnout řadu cenných informací pro svého majitele.

CITRÍN POMÁHÁ PŘINÉST RADOST, SVĚTLO, KLID VŠUDE TAM, KDE JE POTŘEBA.

Citrín otevírá vyšší úrovně naší mysli a umožňuje vám tak lépe přijímat běžné radosti života a zároveň eliminovat hněv, negativní pocity či destruktivní tendence. Jde o vynikající krystal k překonání depresí, snižuje citlivost na kritiku vůči vaší osobě a inspiruje kreativitu a vlastní sebevyjádření. Zvyšuje tak celkové sebevědomí, pomáhá zapomenout na nešťastnou minulost a otevírá dveře novým zážitkům a zkušenostem.

Lokalita: Brazílie

Rozměr: cca 7,8 x 2,8 cm, váha: 48 g

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).