Citrín mistrovský DOW krystal + SVĚTELNÁ KNIHOVNA

Citrín
Vzácný DOW krystal - přírodní citrín tzv. candle quartz (svíčka), což se vyznačuje spoustou přidružených krystalků ve spodní části. Nese dokonalou mistrovskou formaci stran 7-3-7-3-7-3 značící božský řád a kristovské vědomí. Dow krystaly jsou výbornými pomocníky pro stahování informací a vědomou spolupráci. Navíc v provedení přírodního citrínu je to skvost a rarita. Na první pohled malý krystal, je však silným vysílačem a komunikátorem skrze různé energetické sféry a dimenze. Nese klíče a vstupy do světelné knihovny a jejích záznamů.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
639 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC684
cena:639 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Vzácný DOW krystal - přírodní citrín tzv. candle quartz (svíčka), což se vyznačuje spoustou přidružených krystalků ve spodní části. Nese dokonalou mistrovskou formaci stran 7-3-7-3-7-3 značící božský řád a kristovské vědomí. Dow krystaly jsou výbornými pomocníky pro stahování informací a vědomou spolupráci. Navíc v provedení přírodního citrínu je to skvost a rarita. Na první pohled malý krystal, je však silným vysílačem a komunikátorem skrze různé energetické sféry a dimenze. Nese klíče a vstupy do světelné knihovny a jejích záznamů.

Krystal by se měl dostat do zkušených rukou.

CITRÍN POMÁHÁ PŘINÉST RADOST, SVĚTLO, KLID VŠUDE TAM, KDE JE POTŘEBA.

Citrín otevírá vyšší úrovně naší mysli a umožňuje vám tak lépe přijímat běžné radosti života a zároveň eliminovat hněv, negativní pocity či destruktivní tendence. Jde o vynikající krystal k překonání depresí, snižuje citlivost na kritiku vůči vaší osobě a inspiruje kreativitu a vlastní sebevyjádření. Zvyšuje tak celkové sebevědomí, pomáhá zapomenout na nešťastnou minulost a otevírá dveře novým zážitkům a zkušenostem.

Lokalita: Kongo

Rozměr: 3,7x2 cm, váha:12,2 g

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).