Auralit 23 troml. 34,9 g - PRŮVODCE

Auralit 23
Krásný tromlovaný auralit 23 Vás zaujme na první pohled. Auralit 23  je výjimečný a silný vysokovibrační krystal, který je mistrovským průvodcem a transformátorem. Je také skvělým a komplexním léčitelem, který dokáže harmonizovat celou naši bytost. Tento kousek je tvořen dvěma propojenými krystaly.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
900 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: AUR20
cena:900 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Auralit 23  je výjimečný a silný vysokovibrační krystal, který je mistrovským průvodcem a transformátorem. Je jedním z nejstarších krystalů na Zemi, je starý téměř 2 miliardy let. Jedná se o vzácnou kombinaci 23 různých minerálů, především ametystu, citrínu, hematitu a mědi atd., jejichž vlastnosti pak utváří tuto jeho unikátní esenci a energii.

Tento kousek je tvořen dvěma propojenými krystaly.

První setkání s větším počtem auralitů bylo krásné. Představte si skupinku vysokých duchovní bytostí, které mají velké vědomí a rozsah. Člověk pocítí respekt a zároveň radost, že se může nechat obohatit jejich jedinečnou esencí a moudrostí. 

Auralit 23 je úžasný drahokam, který podněcuje duchovní, duševní a fyzickou transformaci. Jeho jedinečné vibrace trvale pomáhají odstraňovat energetické blokády, jako je stres, strach, pocity viny a deprese, a zároveň podporuje prosperitu, hojnost, uzdravení, duševní klid, sebedůvěru a celkový úspěch v životě.

Auralit 23 si na vás svoji energii až ve chvíli, kdy jste na jeho mimořádný rozsah připraveni. Pomáhá s uchopením života do ještě větší otevřenosti, k vědomé komunikaci a propojení se sebou, jemněhmotnými světy, krystaly, rostlinami, jinými dimenzemi. Jeho vysoká vibrace a unikátní složení napoví, že nenechá nikoho zahálet. Je také skvělým a komplexním léčitelem, který dokáže harmonizovat celou naši bytost. Dokáže zacílit na konkrétní místo v těle a přivést harmonizující a hojivou energii. Stačí ho vzít do ruky, požádat a ihned ucítíte jeho sílu. 

Budete-li potřebovat pomoc s propojením při energetické práci, tak ho mějte u sebe. Dokáže být velmi nápomocný při načítání informací a energií, zprostředkovat vize. Harmonizuje a aktivuje horní čakry. Povede vás k uchopení své síly a darů, která máte uvnitř sebe :-)

Nedávejte ho proto do vody, tinktur, ze které budete pít, neboť v sobě obsahuje jedovaté složky. Spíše ho používejte energeticky tak, že ho např. položíte vedle karafy s vodou či tinktury, olejíčku. Nemá problém se energeticky propojit a navázat kontakt s čím je třeba.

Obdržíte krystal leštěný na obrázku. 

Rozměr: cca 3,6 x 2,7 cm........... váha: cca 34,9 g

Původ: Ontario, Kanada

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).